Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Yuri Kim paralajmëroi diskutime të rëndësishme, Kongresmenët amerikanë zbarkojnë në selinë e Partisë Demokratike

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elissa Slotkin, David Valadao dhe Jake LaTurner, 3 Kongresmenët amerikanë që erdhën ditën e djeshme në Shqipëri, disa minuta më parë kanë mbërritur në selinë e Partisë Demokratike.

Ata do të takohen me kryedemokratin Lulzim Basha, ku do të diskutohen disa nga çështjet më të “nxehta” në politikën shqiptare.

Ambasadorja amerikane Yuri Kim paralajëmroi ditëne  djeshme se 3 Kongresmenët do të zhvilloni diskutime të rëndësishme me liderët e politikës shqiptare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img