Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Yuri Kim mes vullnetarëve të Kryqit të Kuq: Takim frymëzues me ata që ndihmojnë njerëzit në nevojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka vizituar sot qendrën e Kryqit të Kuq në Shqipëri.

Diplomatja e SHBA e cilëson si një vizitë të mrekullueshme takimin me vullnetarët dhe stafin e kësaj qendre, të cilët janë të gatshëm të ndihmojnë ata të cilët janë në nevojë.

“Vizitë e mrekullueshme në Qendrën e re të Operacioneve Emergjente të Kryqit të Kuq në Shqipëri. Ky objekt i financuar nga @USAID, do të përmirësojë reagimin dhe koordinimin kur godet katastrofa. Ishte frymëzuese të takoja të gjithë stafin dhe vullnetarët që janë gati të ndihmojnë ata në nevojë”, shkruan Yuri Kim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img