Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Yuri Kim me pushime në plazhet tona, ‘reklamon’ produktet shqiptare dhe del foto me peshkatarin punëtor

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3aae62fe8d5c5f28b328ebd1b13bc38f

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram momente nga pushimet që po zhvillon në vendin tonë.

Kim ka postuar një sërë fotosh, ku shohim ujin e kristaltë, prodhimet e detit dhe peshkatarin që lodhet çdo ditë për t’i siguruar, sallatën tipike të fshatit dhe frutat e freskëta.

“Mrekulli të pushosh dhe të eksplorosh plazhet shqiptare. Mirënjohëse për drekën që përmban ushqime deti të freskëta të kapura nga peshkatarët punëtorë. Mezi pres të eksplorojë më shumë”, shkruan Kim krahas postimit në Instagram.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img