Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Yuri Kim lutet për fermeren pasi provoi shalqirin e Lushnjës: Zoti i bekoftë duart e tua (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Shqipëria ka shalqirin më të mirë në botë”, thotë Yuri Kim në një foto që ka publikuar në Instastory.

Ambasadorja amerikane shihet të ketë vizituar një shitëse diku në një cep të Shqipërisë, për të cilën lutet që Zoti t’i bekojë duart, pasi ajo nuk është vetëm shitëse, por edhe fermere që e mbjell shalqirin në tokën e saj.

Diplomatja shihet e qeshur dhe e veshur tepër thjeshtë, duke iu përshtatur ambientit.

Kim ka ndaluar për të blerë diçka, por nuk ka harruar të shkrepë dhe disa foto duke i ndarë me krenari me ndjekësit e saj në rrjete sociale, siç bën gjithnjë kur viziton vende të bukura dhe historike të Shqipërisë.  

Më shumë

spot_img
spot_img