Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Yuri Kim “kap mat” numëruesit e PD në palestrën e ‘Vasil Shantos’, i kërkon të heqin bluzat me numrin 9: Vishni të tjera ose kthejini mbrapsht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim dhe Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi kanë zhvilluar një inspektim “blic” sonte në palestrën e shkollës “Vasil Shanto”, e cila është një prej qendrave të numërimit.

Kim ka konstatuar që numëruesit e PD-së të gjithë kishin veshur bluza blu me numrin 9 që identifikonin Partinë Demokratike.

Ajo i kërkoi që t’i hiqnin dhe të vishnin të tjera ose t’i kthenin së prapthi dhe t’i vishnin sërish.

Ata i kanë pohuar një gjë të tillë, por janë treguar arrogantë me gazetarët që i kanë pyetur lidhur me këtë çështje.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img