Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Yuri Kim bën “pauzë” nga politika, me hartë në dorë ajo shëtit miqtë e fëmijërisë: Po i kap “AlbaniaMania”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka marrë pak pushim nga politika dhe ka vendosur që të eksplorojë vende të ndryshme në Shqipëri.

Ajo ka publikuar një foto brenda një makine dhe shihet teksa mban në duar një hartë.

Kim shkruan se po i tregon Shqipërinë  disa miqve të saj të fëmijërisë të cilët kanë ardhur ta takojnë.

“Disa nga miqtë e mi të fëmijërisë (ne jemi rritur së bashku në #Guam) janë duke vizituar dhe unë po i çoj nëpër Shqipëri…Po i kap #AlbaniaMania,” shkruan ambasadorja.

Më shumë

spot_img
spot_img