Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Yllka Mujo poston foton e ëmbël me mbesën, shfaqet me princeshën Gerladinë në krah

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Yllka Mujo është bërë gjyshe pak muaj më parë, pasi e bija Elia Zaharia solli në jetë vajzën e saj.

Elia dhe Princ Leka e pagëzuan të voglën e tyre me emrin Geraldinë në nder të mbretëreshës, e cila mbante po këtë emër.

Së fundmi Yllka Mujo ka publikuar një foto me mbesën e saj, ku shihet se Geraldina është rritur tashmë dhe se gjyshja e saj mund të kalojë më shumë kohë me të.

186319761 304970834449991 58685750585370377 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img