Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Ylli Rakipi e fton në emision po i ndërpret fjalën, shpërthen Kryemadhi: Ore ti je i çuditshëm, po më lër more zotëri të flas (DEBATI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

7cb6ea5d81b3d67dcfc0bcdb4d0410e9

Mbrëmjen e sotme kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, është e ftuar në studion e ‘Të paekspozuarit’ ku që në nisje duket se emisioni do të jetë mjaft i vështirë për të.

Pak sapo Kryemadhi mori fjalën dhe filloi të fliste për protestën e opozitës më 16 shkurt, drejtuesi Ylli Rakipi e ndërpreu sepse sipas tij kryetarja e LSI nuk mund të bënte propagandë në emisionin e tij.

Kjo e irritoi Monika Kryemadhin, e cila iu kthye Rakipit duke e i thënë se edhe të ftonë në emision por edhe nuk të lë të flasësh.

DEBATI:

Kryemadhi: Ti je shumë i çuditshëm more zotëri
Ti edhe të fton të flasësh edhe nuk të lë
Po mirë hajde të ndryshojmë vendet
Rakipi: Po jo nuk të lë unë të bësh propagandë këtu
Kryemadhi: Po mirë mëopyetën më lërë të përgjigjem

***
(Kryemadhi nis të flasë por i kthehet sërish Rakipit) Ore sa i çuditshëm është ky, edhe të fton edhe stë lë, të imponohet dhe me vrprimet e tij
Po më lërë të flasë
Rakipi: Po jo do flasin të gjithë, ti s’ do mbash miting këtu

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img