Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ylli Ndroqi dhe bashkëshortja e tij infektohen me Covid-19: Po i nënshtrohemi një terapie të fortë sepse…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8374cf697da7cd199e1834fc823a8bbb

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img