Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Ylli mediatik italian feston 72-vjetorin, një shqiptar në ditëlindjen e Mara Venieri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ylli mediatik italian, Mara Venieri ditën e djeshme ka festuar 72-vjetorin e lindjes. 72-vjetorin ajo e festoi e rrethuar nga dashuria dhe miqtë e saj më të afërt.

Por ajo që ra në sy ishte se në mes shumë të ftuarve si Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi, prezent ishte edhe analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla.

Bëhet me dije se analisti është ftuar personalisht nga vetë Mara, pasi bashkë kanë një shoqëri të vjetër.

Në festën e ditëlindjen mësohet se ylli italian është suprizuar edhe nga Silvio Berlusconi , i cili i ka dërguar një buqetë të madhe me lule,.

Sic shihet edhe në foto e mëposhtme muzika, pijet dhe surprizat nuk kanë munguar aspak.

248308714 630569061654625 6182803251025684657 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img