Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ylli i pornografisë flet për s*ksin me Trump: Ishin sekondat më të këqija të jetës sime, do të kisha vjellë nëse… (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cdbbadf30f4198a30446dfa339409a57

Ylli i pornografisë Stormy Daniels kishte frikë se do të duhej të “luftonte” Donald Trump nëse ajo nuk do të pranonte që të kryente marrëdhënie seksuale me të, 10 vite më parë.

Ajo ka thënë se ka heshur për vite me radhë dhe para zgjedhjeve të 2016,  Daniels u pagua me 130,000 dollarë për të mos publikuar provën që ajo pretendonte se kishte në lidhje me Trump.

“Më kujtohet edhe se çfarë po mendoja në ato momente. Oh f — si e gjeta veten në këtë situatë?” thotë Daniels Cohen, duke kujtuar se si ajo doli nga banjo e Trump për ta gjetur atë të zhveshur në shtratin e tij në 2006 në një hotel në Liqenin Tahoe, Calif.

daniels.png

Daniels thekson në intervistë se ajo nuk ndihej “e kërcënuar fizikisht” nga Trump, por se ajo nuk donte të flinte me të sepse ai e bëri atë “shumë të pakëndshme”.

Daniels, emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Clifford, thotë se ajo bëri marrëdhënie seksuale me Trump pas kësaj, shkruajnë mediat e huaja

“Nuk zgjati shumë,” thotë ajo, “por ai vazhdoi të më thoshte gjënë më rrënqethëse … Mbaj mend që isha shtrirë atje dhe po vështroja llambën dhe ai vetëm vazhdonte të thoshte, “Oh ne jemi shumë të mirë së bashku, ne jemi të përsosur së bashku, ne jemi aq të mirë së bashku, nuk jemi një tufë mjalti?” Gjë e mirë që në të vërtetë nuk kisha darkuar sepse ndoshta do të kisha vjellë.”

Trump më parë ka mohuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me Daniels, por pranoi të rimbursojë Cohen për orkestrimin e pagesës së zgjedhjeve para 2016. Fluturimi me Daniels dyshohet se ndodhi disa muaj pasi ish Zonja e Parë Melania Trump lindi Barron, djali i vogël i Trump.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img