Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

Ylli i muzikës Adam Levine dhe supermodelja mirëpresin fëmijën e tretë

Lajme të ngjashëm

Adam Levine dhe bashkëshortja e tij Behati Prinsloo, i kanë uruar mireseardhjen fëmijës së tyre të tretë. Burimet për mediat e huaja kanë bërë me dije se ende nuk dihet as emri as gjinia i fëmijës së tyre.

Kujtojmë që ata aktualisht janë prindërit e dy vajzave (Dusty dhe Gio) dhe duket se familja e tyre është shtuar edhe me një person tjetër.

Ylli i muzikës dhe supermodelja 34-vjecare, kanë nisur lidhjen e tyre që në vitin 2012, dhe pas 2 vitesh kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një ceremoni në Meksikë.

Ata kanë mirëpritur vajzen e madhe Dusty në 2016, dhe vajzën tjetër Gio në 2018. Ndërkohë Prinsloo, në shtatorin e vitit të kaluar dha lajmin se familja e tyre do të shtohej.

Më shumë