Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ylli i MMA Conor McGregor bëhet baba për herë të dytë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Conor McGregor, ylli irlandez i MMA ka shpërndarë një foto që i ka lumturuar pa masë fansat.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, McGregor ka treguar se është bërë baba për herë të dytë, me një start të mrekullueshëm të 2019.

‘Duke shkuar në shtëpi me dy fëmijë të shëndetshëm dhe një super nënë me energji dhe të shëndetshme. Një fillim i mirë për 2019. Faleminderit për urimet të gjithëve!’, ka shkruar ai krahas fotos së publikuar.

Ndërkohë çifti ende nuk e kanë treguar gjininë e fëmijës.

\Screenshot_7.png

Më shumë


spot_img









spot_img