Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Ylli i ‘Harry Potter’ bëhet baba për herë të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e69606faee112af8625c313678b245a8

Aktori i njohur që ka marrë pjesë në filmin ‘Harry Potter’ Rupert Grint 31-vjeç, dhe partnerja e tij, Georgia Groome 28-vjeç janë bërë prindër për herë të parë. Aktorja Georgia Groome ka sjellë në jetë një vajzë.

Në një deklaratë publicisti i çiftit tha se ata janë shumë të lumtur.

‘Rupert Grint dhe Georgia Groome të lumtur konfirmojnë ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre. Ju lutemi që të respektoni privatësinë e tyre në këto momente’ tha bublicisti.

Sipas revistës ‘People’ çifti e mbajti të fshehtë shatëzaninë dhe vetëm pasi u panë në publik ata konfirmuan lajmin. Kujtojmë që Grint dhe Groome janë bashkë që nga viti 2011.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img