Ylli i futbollit përfshihet në një skandal seksual, rrezikon gjithçka

Publikuar tek: bota, më 10:20 05-09-2017 Ylli i futbollit përfshihet në një skandal seksual, rrezikon gjithçka

Futbollisti i njohur britanik, Wayne Rooney është përfshirë në një  skandal seksual me një 29 vjeçare të quajtur Laura Simpson duke rrezikuar kështu martesën dhe pasurinë e tij.

Ai është martuar me Coleen McLoughlin në vitin 2008 dhe nga martesa e tij kanë ardhur në jetë tre fëmije. Tani e shoqja pret fëmijën e katërt dhe është në muajin e katërt të shtatzanisë.

Sipas gazetës britanike express, ajo është parë mjaft e shqëtësuar teksa i kërkonte llogari bashkëshortit të saj duke e pyetur se përse e kishte bërë këtë dhe se bota po qeshte me të.

Tani ata rrezikojnë divorcin dhe ai rrezikon 70 milion pound nga llogaria e tij.

Rooney u pa teksa shoqëronte 29 vjecaren me makinë në shtëpinë e saj në Manchester dhe thuhet se ata kanë ndenjur 20 minuta brenda në makinë duke ngjallur kështu dyshime. 

runi.jpg

 

 family-a.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Paralajmëron ish- shefi i CIA-s: Trump të matet mirë para se të nisë luftën me Korenë e Veriut
E rëndë në Rusi, qëllon me armë në shkollë, plagosen 4 persona »
Article Logic
Execution time: 0.01114296913147
array(1) { ["section"]=> string(74) "ylli-i-futbollit-perfshihet-ne-nje-skandal-seksual-rrezikon-gjithcka-91208" }