Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ylli i Dortmundit dhe Loredana e “djegin” në dasmë shqiptare

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ylli i Dortmundit dhe Loredana e “djegin” në dasmë

Ylli i Dortmundit, Adeyemi dhe këngëtarja shqiptare, Loredana janë në një lidhje prej disa kohësh dhe duket se gjërat mes çiftit po shkojnë shumë mirë.

Adeyemi dhe Loredana mbrëmjen e djeshme kanë qenë të ftuar në një dasmë. Çifti në këtë ceremoni martesore ku po merrnin pjesë janë veshur në mënyrë klasike, Adeyemi me kostum të zi me këmishë të bardhë, ndërsa Loredana me një kostum të zi, me një lule të bardhë.

Mirëpo ajo që tërhoqi vëmendjen është se si ylli i Dortmundit dhe Loredana e kanë "djegur" në dasmë me vallet nën ritmin e muzikës shqiptare.

@loredanaxfanss ?? @loredana @Karim.Adeyemi #loredana #loredanazefi #kinglori #kingloritour #wifeytour #wifeytour2023loredana #fyp #fypage #foryoupage #viral #viralvideos #loredanakarim ♬ original sound - loredanaxfanss

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese