Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ylli i Big Brother çmend plazhin, sigurohet që të ketë krem dielli edhe në pjesën intime

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

56b86bc41dab8f992b4a2779e46ef9d8

Aisleyine Horgan Wallace i dha pushuesve të një plazhi në Bournemouth një emocion të papërshkrueshëm dhe tejet sensual.

Ylli i Big Brother dhe televizionit anglez i la pak vend imagjinatës së të gjithëve me ato rroba banjo minimaliste ndërsa shoqja e saj mundohej ta lyente edhe në pjesën më intime, në përpjekje për ta mbrojtur nga dielli, në Sussex.

Londinezja u shfaq në plazh me një çantë Luis Viton dhe një peshqir plazhi, së bashku me shoqen e saj. 41-vjeçarja bëri çmos që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me bikinit e saj “të guximshme”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img