Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Yll italian “i marrosur” pas Erjona Sulejmanit, e quan PËRRALLË dashurinë për bukuroshen shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani po shijon lidhjen e dashurisë me protagonistin e “Uomini e Donne”, Alessandro Basciano.

Dyshja nuk hezitojnë të shprehin publikisht dashurinë e tyre duke postuar vazhdimisht foto në krahët e njëri-tjetrit.

Së fundmi partneri italian ka postuar një foto me bukuroshen Sulejmani, ndërsa i ka kushtuar disa vargje të një kënge italiane.

“Përrallë…”, ishin vargjet që Alessandro zgjodhi për të përshkruar dashurinë me Erjona Sulejmanin.

“Tani do t’ju tregoj një histori që

Do ta keni të vështirë ta besoni

Sepse bëhet fjalë për një princeshë

Dhe i një kalorësi i cili

Duke hipur në kalin e tij të bardhë

Ai hyri në pyll,  duke kërkuar për një ndjenjë

Që të gjithë e quanin dashuri ”, shkruan Alessandro Basciano në foton që ka publikuar në Instagram.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img