Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Xhihadisti tenton t’i fshihet bombarduesit duke vendosur disa shkurre ne kokë (Video)

Lajme të ngjashëm

Një video e publikuar në internet tregon tentativën e çuditshme por edhe qesharake të një luftëtari të Shtetit Islamik që tenton të kamuflohet.

Edhe pse qëndron nën shënjestrën e helikopterit dhe duket se është i vetëdijshëm që e ka “të numëruar”, ai tenton të largohet duke ecur i qetë teksa në kokë mban një tufë shkurre.

 

Më shumë