Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Xhevdet Ferri do festonte 61 vjetorin, e bija dedikim të ndjerë: Më ka marrë malli për zërin tënd!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur Xhevdet Ferri sot do të festonte 61-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të atin, e bija Bora i ka kushtuar disa fjalë zemre, ku shprehet se i mungon shumë zëri i babait të saj. 

Madje ajo ka ndarë pamje nga festa e tij e fundit e ditëlindjes, ku aktori dëgjohet të thotë se tortat nuk janë për dikë në moshën e tij, por për fëmijët.

Ditëlindja jote e 61-të sot babo. Whatever është kuptimi i asaj tani që s’je më. Jo se i kishte ndonjë qejf kush e di, por delikatesave tona për ta kujtuar nu ki thoshe asnjëherë jo. Kush e di, do kishte ndryshuar mendim tani që do të ndihmonte Marloë t’i fryje qirinjve. Ëe miss you dhe duke gërmuar nëpër video i realized sa shumë më ka marrë malli për zërin tënd “që dilte nga krahrori”, shkruan vajza e aktorit, Bora.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img