Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Xherdan Shaqiri i lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare, zbulohen detajet e para

Lajme të ngjashëm

Rreth një javë më parë u zbulua një nga çiftet e ri të showbiz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për futbollistin shqiptar Xherdan Shaqiri dhe këngëtaren Dhurata Ahmetaj.

Ndonëse dyshja ka preferuar që të mos zbulojë asnjë detaj lidhur me marrëdhënien e tyre, së fundmi kanë dalë detajet e para.

Burime për ‘Prive.al’ bëjnë me dije se çifti ka gati një vit bashkë dhe janë njohur nga miqësia e përbashkët.

Mësohet se ata po mbajnë një lidhje në distance, por kanë gjetur një mënyrë si të jenë sa më pranë njëri-tjetrit.

Xherdani, i cili jeton në Londër viziton shpesh Shqipërinë, megjithatë udhëtimet më të shpeshta po i bën Dhurata. Gati çdo muaj ajo shkon në Londër për të takuar partnerin e saj.

Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të

.53633914_387760491954867_7712934944245594232_n_large.webp

images.jpg


Më shumë