Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Xhensila zbulon datën dhe detajet e martesës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar gjatë një interviste për emisionin “21 Gradë” planet e saj për të kurorëzuar dashurinë në martesë me aktorin e humorit Bes Kallaku.

Ajo tha sese vera e ardhshme do të sjellë risi në jetën e tyre duke e kurorzuar dashurinë me martesë. Xhensila zbuloi edhe planet e pakta të cilat i ka bërë për dasmë. Ajo tregoi se dasma do të mbahet në Tiranë, sepse është kryeqyteti shqipëtar vendi ku ajo dhe Besi jetojnë.

Më shumë


spot_img
spot_img