Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Xhensila publikon foton nga shtrati, ja me kë po e kalon Shën Valentinin

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka qenë në epiqendrën e mediave kohët e fundit për shkak të ndarjes nga partneri i saj Bes Kallaku, me të cilin ka 2 fëmijë, Ajkën dhe Amen.

Ndonëse asnjëri prej tyre nuk kanë konfirmuar zyrtarisht divorcin, Xhensila dhe Besi kanë fshirë nga rrjete sociale fotot e përbashkëta si edhe kanë hequr nga Instagrami njër-tjetrin.

Për me kë po e kalon Xhensila ditën e të dashuruarve?

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe për një nënë me dy fëmjë. Ashtu sikur se çdo ditë, këtë 14 shkurt Xhensila e ka nisur me dy fëmijët e saj, Ajkën dhe Amen.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj një foto të ëmbël me fëmijët në krevat.

Ndërkohë nga ana e tij Bes Kallaku nuk ka bërë ende asnjë postim për ditën e të dashuruarve.

Lexo edhe: “Ky karteli e ndau nga Bes Kallaku”, Cllevio: Bosi e ka blerë Xhensilën me lekë

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese