Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Xhensila përgjigjet ndaj akuzave për operacionet plastike, del pa grim në emision

spot_img

Lajme të ngjashëm

E ftuar në emisionin “Fun Day” në InTv këngëtarja bukuroshe, Xhensila Myrtezaj ka folur rreth jetës së saj private me Besin dhe projektik të fundit muzikor, “High Love” .

Si për çudinë e të gjithëve Xhensila u shfaq pa grim në emision duke shfaqur kështu besim të plotë në vetvete për sa i përket bukurisë së saj natyrale. Me spontanitetin që e karakterizon këngëtarja 23 vjeçare e kaloi me humor pjesën e ndërhyrjeve kirurgjikale, duke nënkuptuar se nuk ka bërë të tilla. Ajo nuk i mohoi operacionet, përkundrazi, tha që edhe flokët të tilla i ka, “me operacion” dhe jo natyrale. Xhensila na tregoi kështu të gjithve se vazhdon të jetë e bukur edhe pa pikë grimi, por edhe për faktin që nuk ka asgjë për të fshehur!

[iframe src=”https://vid.me/e/DhLd” width=”560″ height=”480″ frameborder=”0″ allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen scrolling=”no” ]

Më shumë


spot_img

spot_img