Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Xhensila Pere i propozon moderatorit në emision live, përgjigja e tij do t’ju surprizojë

spot_img

Lajme të ngjashëm

a20f6bb065ffbb7ed374852e73977dd9

Ish-banorja e Big Brother dhe ish-missi Xhensila Pere është përfolur gjithmonë për jetën personale dhe për marrëdhëniet e saj.

 Së fundmi Xhensila ka qenë e ftuar në emisionin “Koha për lojë”, në programin “Adrenalina” së bashku me moderatorin Ermal Peçi. Gjatë emisionit ish-modelja ka pyetur moderatorin nëse është i lidhur dhe Ermali përgjigjet se është beqar, por me shaka shton se po mendon për të gjetur nuse e për të krijuar familje.

Në këto momente Xhensila na ka surprizuar teksa është ulur në gjunjë dhe i ka propozuar live për martesë.

Ndërkohë që Ermali ka thënë që Xhensila është nusja ideale, pasi që është një nikoqire nga Pogradeci.

Gjatë emisionit moderatori i ka dhënë dhe një unazë Xhensilës.

rtryy.jpg

oioo.jpg

jhjj.jpg

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img