Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Xhensila në pritje të përmbushjes së kushtit nga Besi para martesës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bes Kallaku, i ftuar në emisionin “Tek unë” në In TV, rrëfeu se nuk i ka propozuar akoma Xhensilës ndonëse ajo ia ka vënë kusht.

“Nuk martohemi po s’më propozove”, -më ka thënë Xhensila ndërkohë që moderatorja e ngacmon Besin se Xhensila mund ta lërë në altar nëse nuk e përmbush kushtin.

Dhe duket se edhe Besi e ka ‘frikë’ këtë dhe tregon një rast.

“Dje unë dhe Xhensila ishim dëshmitarë të martesës së shokut tim të ngushtë me nusen e tij. Xhensila i tha nuses së shokut: “A të ka propozuar” ndërsa ajo ngeli dhe i tha shokut: “Ore ti s’më ke propozuar më duket”.Shoku im i tha: “A të mora në telefon të thashë hajde martohemi”,-tha Besi me humor.

Ai u shpreh se do ia bëjë propozimin në vijim.

Më shumë

spot_img