Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen, URIMI i Besit merr të gjithë vëmendjen e ndjekësve (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e saj të 29-të.Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta. Por sigurisht urimin më special e ka marrë nga bashkëshort, Bes Kallaku.

“Urime Ditelindjen “mama”! Qofte buzeqeshja jote e shndritshme si dielli n’Pranvere. 💯. @xhensilamyrtezaj(Edhe tani qe po shoh foton, qeke veshur si Donaldi ne finale)”, shkruana Besi në foton që shpërndan në Instagram.

Në urimin e Besit nuk mungojnë notat e humorit,  ku thotë se Xhensila ishte veshur njësoj si Donald Veshaj në natën finale të Big Brother.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img