Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Xhelal Mziu bëhet nostalgjik për fushatën elektorale, publikon fotot mbi mushkë dhe në mes të dëborës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, Xhelal Mziu, është bërë nostalgjik për fushatën e zgjedhjeve të 25 prillit, ndaj ka vendosur të publikojë disa foto nga zonat e thella të Dibrës.

Ai shihet hipur mbi mushkë dhe në mes të dëborës, teksa fotot janë bërë në ditët kur Mziu kërkonte votën e qytetarëve për opozitën.

Xhelal Mziu arriti të fitonte zgjehdjet në qarkun e Dibrës, pasi PD mori 3 deputetë dhe PS 2, por opozita nuk arriti të thyente mazhorancën, me kryeministrin Edi Rama që mori mandatin e tretë me radhë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img