Xhelal Mziu

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:39 07-02-2015 Xhelal Mziu

Xhelal Mziu, kryetar i Bashkisë së Kamzës duket se e ka braktisur PD-në dhe kësaj radhe kërkon të bashkohet me Aleancën Kuq e Zi të Kreshnik Spahiut. Sic duket edhe nga foto e ditës, Mziu ka kryqëzuar duart si shqiponjë, çka ka qenë së fundmi, shenja dalluese e AK-së. A do ta pranojë Spahiu, Xhelalin, nëse ky i fundit kërkon të shkojë te AK-ja? Këtë përgjigje mund ta japë vetëm Spahiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010128021240234
array(1) { ["section"]=> string(16) "xhelal-mziu-2604" }