Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Xhelal Mziu: 100% i gatshëm për të vazhduar betejën me Lulzim Bashën, deri në rrëzimin e së keqes dhe triumfin e së mirës.

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi politik i demokratëve në qarkun e Dibrës për zgjedhjet e 25 prillit, Xhelal Mziu është shprehur optimist për të vazhduar betejën përkrah kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Mziu thotë se platform e Bashës ka qenë më e mira gjatë gjitha viteve të demokracisë.

“Misioni i platformës Basha vazhdon!Platforma Basha ishte dhe mbetet më e mira e këtyre 31 viteve demokraci.

Cdo anëtar i PD të qarkut të Dibrës është 100% i gatshëm për të vazhduar betejën me liderin e saj Lulzim Basha deri në rrëzimin e së keqes dhe triumfin e së mirës.  Përpara me Lulzim Bashën”, shkruan Mziu

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img