Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Xhaketa me vata, siç është moda sot’, Majlinda Bregu publikon FOTON e 26 viteve më parë, kur punonte si gazetare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6ca59b323fa38a09ddb740685927061a

Sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka publikuar një foto të 26 viteve më parë.

Në atë kohë, ajo ka qenë gazetare në RTSH. Bashkëngjitur fotos Bregu shkruan:  “Xhaketa me vata, sic eshte moda sot ; une 26 vjet me e re; TVSH ose RTSH ishte i vetmi TV sigurisht ne analog; ai telefoni ne tavoline lidhej me regjine kur zakonisht na lajmëronin për ndonjë lajm 2 faqe me fax per ta lexuar.”

Si duket Majlinda është bërë nostalgjike për kohën kur punonte si gazetare dhe jepte lajmet në televizionin kombëtar.

majlinda_bregu.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img