Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Xhaka dhe Shaqiri ‘çanë’ rrjetën serbe, reagon kryeministri Rama

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme zemrat tona u ngritën të gjitha peshë pas dy golave të shënuar nga futbollistët shqiptarë kundër kombëtares serbe, ndërkohë që ka reaguar edhe kryeministri Rama.

 

Në një foto ku duken Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri duke festuar golat e tyre me shqiponjën në duar e zemër, kryeministri ka zgjedhur të mos shtojë gjë tjetër, veçse ta cilësojë këtë kolazh si fotoja e ditës.

Serbia u mund me rezultatin 1-2 në stadiumin e Kalingradit, Rusi nga kombëtarja e Zvicrës ku luajnë edhe 5 futbollistë me origjinë shqiptare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img