Wowwww! Olta Gixhari na prezanton me mamin e saj superyll...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:38 05-03-2018 Wowwww! Olta Gixhari na prezanton me mamin e saj superyll...

Olta mbetet një nga vajzat e showbizit me sexy që tërheq vëmendje në çdo dalje në publik apo postim në rrjetet sociale.

Gixhari kujdeset shumë që jetën private të mos e bëjë publike e të mos postojë foto me të afërmit e saj.

Megjithatë kësaj here aktorja ka tërhequr vëmendjen duke publikuar një foto me të ëmën në Insta Story.

Mami i Oltës duket një zonjë moderne dhe nga kjo foto duket qartë se nga kush e ka marrë bukurinë aktorja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E ulur në trotuar dhe këmbët hapur, Oriola Marashi “çmend” kalimtarët (FOTOT)
Ndarja e çmimeve OSCAR, si u vesh Lori Hoxha (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011788129806519
array(1) { ["section"]=> string(63) "wowwww-olta-gixhari-na-prezanton-me-mamin-e-saj-superyll-112245" }