Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Wow çfarë krijese të mrekullueshme ke krijuar o Zot”, Mariza ka dy fjalë për veten

Shkruar nga Newsbomb
“Wow çfarë krijese të mrekullueshme ke krijuar o
Mariza Ikonomi, prej 25 vitesh në skenë është shumë aktive dhe në rrjetet sociale duke ndarë pjesë nga jeta e saj e përditëshme me ndjekësit. Së fundmi artistja ka postuar një foto në Instagram, të shkrepur disa vite më parë. Në foto Mariza Ikonomi shfaqet para një pasqyre e veshur me një fustan të kuq ku shihet mjaft tërheqëse. Por ajo që ka rënë më shumë në dy është mbishkrimi që ka zgjedhur këngëtarja për foton e publikuar. “Un për vete i besoj dashurisë me shikim të parë. Kur pashë veten time për herë të parë në pasqyrë mendova: Wow çfarë krijese të mrekullueshme ke krijuar o Zot!“
 
View this post on Instagram
 

A post shared by MARIZA IKONOMI?? (@ikonomimariza)

Në nëntor të vitit që lam pas Mariza Ikonomi u bë nënë për herë të parë. Lajmin e bëri të ditur vetë artistja në një postim në rrjetet sociale, ndërsa publikoi dhe foton e parë si mama. "Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe Boten dhe e vendos ate ne duart e tua! Melodia e jetes e sime! MELODY IKONOMI GREÇO!”
 
View this post on Instagram
 

A post shared by MARIZA IKONOMI?? (@ikonomimariza)

Ky lajm erdhi i papritur për të gjithë, pasi Mariza kishte mbajtur për 9 muaj sekret shtatëzëninë. Por jo vetëm shtatzëninë, këngëtarja nuk ka treguar as partnerin e saj të jetës, që ende vazhdon ta mbajë “sekret”. Ikonomi ne 2023 u bë pjesë sërish në “Këngën Magjike” me një këngë dedikuar nënave e titulluar “Mama”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese