Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Wanda Nara provokon fansat, partnerja e Icardit bën postimin HOT

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara vijon të jetë aktive në rrjetet sociale. Partnerja e futbollistit Mauro Icardi vazhdon të bëjë postime provokuese, të cilat nxisin reagimin e fansave në komente.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram një video të shkurtër, vetëm 6 sekonda, teksa duket gjoksi bombastik.

Të shumtë kanë qënë ata që kanë komentuar, teksa mund të përmendim: “Çfarë bombe”, apo edhe “Sa e mirë”. Ëanda Nara numëron mbi 6000 posts në Instagram, ka 10.2 milionë folloëers dhe preferon të ndjekë vetëm 1099 persona.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img