Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Wanda Nara nuk njeh as moshë dhe as limit, me mbathje të holla, por pa reçipeta; poston foto gjysmë nudo nga krevati

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7f4895df081ea63720f109a6c8eb4ac8

Bashkëshortja e futbollistit të njohur Mauro Icardi nuk njeh limit, dhe pse është nënë e pesë fëmijëve.

Ajo nuk njeh moshë dhe shpeshherë provokon me foto pikante në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka publikuar në Instagram dy foto tepër të nxehta, ku shihet gjysmë nudo e ulur në krevat.

Në pasqyrë shihet qartë se ajo ka veshur një palë të brendshme të holla, por nuk ka reçipeta, teksa mbulon gjoksin me peshqir.

Nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të ndjekësve të saj, të cilët kanë mbetur “gojë hapur”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img