Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Wanda Nara konfirmon divorcin me Mauro Icardin (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nuk janë më bashkë. Pas 9 vitesh martesë dhe shumë ulje-ngritjeve në jetën bashkëshortore, sulmuesi i Galatasaray dhe showgirl i kanë dhënë fund romancës.

Ka qenë një mesazh i Narës në rrjetet sociale që ka konfirmuar gjithçka, duke mos dhënë shumë detaje por kërkuar qetësi për fëmijët në këto momente që sipas saj nuk janë të lehta.

“Është shumë e dhimbshme për mua të jetoj këtë moment. Por duke pasur parasysh ekspozimin tim dhe gjërat që janë në tejkalim dhe spekulimet mediatike, preferoj që ta dini nga unë.

Nuk kam asgjë për të sqaruar më shumë dhe nuk do të jap asnjë lloj detaji rreth kësaj ndarjeje. Ju lutem kërkoj qetësi, jo vetëm për mua por edhe fëmijët”, thotë Nara.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img