Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Wanda merr fëmijët dhe braktis futbollistin, Icardi futet në depresion, fillon të shfaqë probleme mendore

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mauro Icardi dhe Wanda Nara, çifti më i përfolur i showbizit janë në një krizë dhe si duket kësaj rradhe situata është mjaft serioze.

Nara ka vendosur që të braktisë futbollistin pasi ky i fundit e tradhtoi atë me aktoren argjentinase Eugenia Suarez.

Së bashku me fëmijët bukuroshja seksi është larguar nga Partisi për të vazhduar jetën e saj.  Mirëpo, kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Mauro Icardit i cili sipas mediave vendase mësohet se ka shfaqur probleme mendore.

Sulmuesi mungoi në stërvitjen e PSG këtë të dielë në mëngjes, vetëm dy ditë para se skuadra e tij të përballet me Leipzig në raundin e tretë të Champions League.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img