Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërron jetë komediani i njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare komediani i njohur Norm Macdonal. Aktori i njohur prej disa vitesh vuante nga një sëmundje e rëndë.

Ai prej 9 vitesh vuante nga kanceri, betejë të cilën nuk mund ta fitonte, ndërsa familjarët sot kanë dhënë lajmin e hidhur.

Komiku kanadez lindi në Quebec City në 1959 dhe filloi në klubet kanadeze para se të shkonte në SHBA për të ndjekur shkrimin e komedisë televizive.

Ai punoi për programin Roseanne para se të bashkohej me Saturday Night Live për të pritur skicën e parodisë së lajmeve Weekend Update. Macdonald kishte fansa në SHBA dhe në mbarë botën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img