Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Vuçiç pozon me Ramën buzë lumit Sava në Beograd: Krenar për miqësinë që kemi krijuar me Shqipërinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama është duke qëndruar në Beograd, pasi mori pjesë në panairin e zhvilluar këto dy ditë, në kuadër të samitit “Ballkani i Hapur”.

Këtë mbrëmje Rama është duke shijuar disa momente relaksi buzë lumit Sava, në shoqërinë e presidentit Aleksandër Vuçiç.

Ka qenë vetë Vuçiç, i cili ka publikuar një foto me kryeministrin shqiptar në rrjetet sociale, duke thënë se ndihet krenar për miqësinë që kanë krijuar me Shqipërinë përgjatë viteve të fundit.

“Krenar për Beogradin në ujë dhe miqësinë me Shqipërinë që kemi krijuar gjatë viteve të fundit”, shkruan Vuçiç në foton që shpërndan në Instagram.

Më shumë


spot_img

spot_img