Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Vuçiç e tepron me verën në panairin e “Open Balkan”: Edi Rama s’ka pirë fare (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Beograd u mbajt dje dhe sot panairi i prodhuesve të verërave nga vende të ndryshme të rajonit në kuadër të nismës “Open Balkan”.

Në panair mori pjesë edhe kryeministri Edi Rama, i cili u pa në krah të Dritan Abazoviç.  Në një moment në presidenti Aleksandër Vuçiç “u zotua” të provojë sa më shumë lloje të verërave.

Pamjet u bënë shumë shpejt virale, ku Vuçiç shihet paksa i dehur. Në një çast teksa shfaqet me gotën e verës në dorë, këshilltarja e tij ia merr gotën për ta provuar dhe më pas tenton ta lërë diku në tavolinë, pasi presidenti kishte provuar mjaftueshëm.

Por presidenti serb reagon menjëherë duke thënë se këshilltarja e tij ka frikë se ai ka pirë shumë. Ndërsa ajo i përgjgjet duke thënë se kryeministri i Shqipërisë, Rama është duke pritur.

Më pas Vuçiç “ankohet” duke thënë se kryeministri Edi Rama s’ka pirë asgjë.

Më shumë


spot_img

spot_img