Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Vuante nga shëndeti mendor, vetëplagoset me armë zjarri 34-vjeçari në Vorë, dërgohet me urgjencë në spital (Detaje)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rreth orëve të para të mëngjesit të sotëm disa të shtëna me armë janë dëgjuar në Vorë.

Policia bën me dije se nga të shtënat, është vetëplagosur me armë zjarri shtetasi 34-vjeçar me ininciale N.K.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se 34-vjeçari vuante nga probleme të shendetit mendor dhe aktulisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Plotë:

Më datë 03.09.2021, rreth orës 04:10, në Vorë, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është vetëplagosur me armë zjarri shtetasi N. K., 34 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shendetit mendor. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img