Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Vuan nga një sëmundje e rrallë, vogëlushja shqiptare ka nevojë për ndihmë

spot_img

Lajme të ngjashëm

7b72e5ae680aed4417875810385bdd57

Kjo vogëlushe 1-vjeçare nga qyteti i Skënderajt në Kosovë me emrin Hata Lahi vuan nga një sëmundje e rallë kanceroze e lëkurës.

Për pasojë vogëlushes i duhet që të shkojë jashtë shtetit për të marrë një trajtim special kirurgjikal.

Siç shohet nga pamjet, patologjia e saj përfshin shpinën dhe barkun dhe trajtimi kërkon një kosto të madhe. Ndërkohë, familja e vogëlushes, për shkak të kushteve të tyre jo të mira financiare bën apel për ndihmë.

Për këtë arsye ata kanë dhenë numrin e telefonit dhe të llogarisë për të gjithë ata që do pranojnë të japin kontributin e tyre. Vajza e vogël kërkon ndihmën e të gjithëve për një jetë të re.

Numri i llogarisë: XK051707018600846693

Numri i telefonit: 049609124

57548399_2388834324500918_9222327672607080448_n.png

57317055_603552366830851_9133662741410611200_n.png

57125794_399434840889888_7406830324979597312_n.png

Më shumë

spot_img