Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vritet me thikë prostituta shqiptare në Itali, autori e tërhoqi zvarrë dhe e goditi 5 herë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da6ae58ff80badeb7407f65c0ef09ab3

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img