Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Vritet me breshëri plumbash i afërmi i ministrit grek (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a85293c202800f5860c50e1ddf481e5c

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kalivia, Greqi ku ështe ekzekutuar një person në Qendrën Shëndetësore.

Mediat e greke bëjnë me dije se viktima është një 60-vjeçar, i cili është i afërmi i Ministrit të Punës, Giannis Vroutsis.

60-vjeçari, ishte i martuar, kishte dy fëmij dhe punonte në tek Sigurimet Shoqërore në Greqi, por kishte një sjellja gjithmonë problematike.

Mediat greke shkruaj se ai ishte shumë problematik dhe shpesh përdorte emrin e ministrit për të shpëtuar nga problemet që kishte.

Dyshohet se 60-vjeçari është qëlluar nga një makina, e cila ka qëlluar disa herë mbi të dhe më pas është larguar.

Policia po punon për zbrdhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

image2.jpgkalivia-main_copy.jpgimage3.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img