Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Vritet 29-vjeçari shqiptar, mister dhe lot për Besartin (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

dad95f7dd8ae2d405f50d9a78762e3a5

Besart Hasani, 29 vjeç është vrarë ditën e djeshme në rrethana të mistershme, ende të pasqaruara zyrtarisht nga policia.

Ngjarja ka nodhur në Ferizaj ndërsa familjarët bëjnë me dije se varrimi i të ndjerit bëhet sot më 01.03.2018, Ora 16:00 në varrezat e fshatit Bibaj, Ferizaj.

Miqtë dhe të afërmit në rrjetet sociale shprehin dhimbjen e madhe për ndarjen nga jeta të të riut i cili jetonte mes luksit e pasionit për makinat.

“Prej ati momenti shok qe morra lajmin lot e mi nuk jan nal dhe skam gjum ne sy, prej ati momenti qe kam marr lajmin do te kujtojn shum ty dit qe kalova me ty shoki jem”, shkruan i tronditur një prej miqve të 29-vjeçarit.

nnn.jpg

28279768_1749992151730606_6013279507892639004_n.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img