Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

“Vrava gruan”, serbi qëllon me thikën e kuzhinës bashkëshorten shqiptare, si u zunë para krimit të rëndë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Innsbruck të Austrisë. Mediet e huaja raportojnë se një 59-vjeçar me origjinë serbe ka dhunuar dhe më pas ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij shqiptare.

Ngjarja e rëndë ka ardhur pas një konflikti mes çiftit, për arsye ende të paqarta për autoritetet. Ndërkohë policia është njoftuar nga një fqinj i çiftit për krimin e rëndë, ndërsa burri kishte shkuar tek fqinji i tij, duke i thënë se kishte vrarë bashkëshorten.

“Vrava gruan”, i kishte thënë 59-vjeçari fqinjit. Kur policia mbërriti në vendngjarje, e gjeti gruan pa shenja jetë në dysheme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img