Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Vrau vëllanë dhe kunatën, RENEA arreston autorin në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është arrestuar pas rreth dy orësh nga vrasja e dyfishtë, autori i krimti të rëndë në Tiranë, Arsen Maskurti.

Forca të shumta të policisë në mbështetjen e RENEA janë vënë në ndjekje të tij menjëherë pasi qëlloi për vdekje vëllain dhe kunatën brenda biznesit të tyre agjenci turistike.

Policia bën me dije se autori i krimit të rëndë është arrestuar në rrugën “5 Maji”, ndërsa nuk ka bërë rezistencë.

Ai vrau vëllain e tij Dritan Muskurti dhe kunatën, Nora Muskurti, pas konfliktit që dyshohet të ketë nisur për pronësinë e bizneseve.

Muskurti e kishte paralajmëruar ngjarjen në rrjetin social Facebook, ku përmes statuseve të shumta bënte të ditur konfliktin që kishte me të vëllanë dhe kunatën.

Lexo edhe:

Si u paralajmërua në rrjetet sociale vrasja e çiftit në Tiranë, Arsen Muskurti sulmonte vëllanë dhe kunatën (FOTO)

FOTOT: Ky është çifti që u vra në Tiranë, Arsen Muskurti qëlloi vëllanë dhe kunatën për agjencinë e udhëtimeve, çonin besimtarë në Mekë

Më shumë
spot_img
spot_img