Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Vrau të dashurën teksa ishin me pushime, 30-vjeçari tenton të vetëvritet duke u varur me çarçaf

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë tronditi Greqinë pak ditë më parë, pasi një 30-vjeçar vrau të dashurën teksa ndodheshin me pushime.

Autori shtyri 26-vjeçaren nga shkëmbi, e cila pasi u përplas disa herë në gurë përfundoi në det, ku edhe u gjet e pajetë nga pushuesit.

Autori, i cili do dilte ditën e sotme para togave të zeza, mbrëmjen e djeshme ka tentuar të vetëvritet, duke u varur me çarçaf. Ka qenë policia që ka ndërprerë që i riu të shkonte në aktin ekstrem, teksa momentalisht ndodhet në spital nënkujdesin e mjekëve.

Avokatët e tij do të kërkojnë ta vizitojë atë dhe një psikiatër. Vihet re se avokatët e 30-vjeçarit kishin kërkuar që klienti i tyre të transferohej në një klinikë psikiatrike për vëzhgim para incidentit

Më shumë

spot_img
spot_img