Hapësire reklamuese

Rajoni

Vrau shqiptarin pas sherrit për parkimin, autori del para Gjykatës: Ishte gabimi më i madh në jetën time

Shkruar nga Newsbomb
Vrau shqiptarin pas sherrit për parkimin, autori del para Gjykatës:

Ka dalë para gjykatës ditën e sotme 68-vjeçari që qëlloi me armë për vdekje 39-vjeçarin shqiptar në Pire, pas sherrit për parkimin.

Autori Dhimitris Kutrumanis ka shfaqur pendim para togave të zeza, duke thënë se ky ishte gabimi më i madh që ka bërë në jetë.

"Jam penduar. Sinqerisht kërkoj falje, ishte gabimi më i madh i jetës sime. Dhe për këtë meritoj dënimin tim", tha autori.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë ka ndodhur katër ditë më parë në Pire, ku pas një sherri 68-vjeçari qëlloi me armë zjarri në kokë Limka Brigen 39 vjeç. I moshuari qëlloi dy herë më armë zjarri në kokë shqiptarin, duke i shkaktuar edhe vdekjen e menjëhershme.

Lexo edhe: Sherr për parkimin, qëllohet për vdekje shqiptari në Greqi (Emri)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese